Nowość pędzle do makijażu ManyBrushes
ManyBrushes

Pędzle do makijażu ManyBrushes

Po niesamowitym sukcesie w branży rzęs ManyLashes nadszedł czas na następny krok! I nikt nie powiedział, że ostatni! Naturalnym elementem każdej marki czy firmy jest rozwój. Cały nasz zespół poświęcił ostatnie 6 miesięcy na przygotowanie dla Was kompletnego projektu. Niesamowitych pędzli ManyBrushes. 

Przez cały czas testowaliśmy i wybieraliśmy zestaw najbardziej potrzebnych pędzli do makijażu. Konsultowaliśmy z wieloma makijażystkami i wizażystkami z naszego najbliższego grona! Efektem tej pracy jest seria MB - od inicjałów ManyBrushes - wskazująca na podstawowy produkt tej marki. Ale na tym nie koniec. Na początku przyszłego roku uzupełnimy go o kolejną serię oraz dodatkowe prezycyjne "miotełki" w naszej ofercie - jakie? Na chwilę obecną to tajemnica handlowa, ale możecie spodziewać się czegoś zupełnie nowego - czego na naszym rynku nie ma.

Seria MB zawiera 16 profesjonalnych pędzli do makijażu. Precyzyjnie wykonane, dobrze wyważone, lekkiej konstrukcji, która nie męczy ręki podczas pracy.

  • Trzonek wykonany z naturalnego brzozowego drewna,
  • Aluminiowa skówka z wyżłobionym sygnetem, pokryta złoceniem,
  • Włosie - nasz klucz i sekret do sukcesu! Smooth-Touch i Straight-Fibers - dwa włosia, które teleportują ManyBrushes do czołówki branży pędzli.

Bogato wyposażony zestaw - aż 16 sztuk pędzli + tuba magnetyczna umożliwiająca wygodny transport pędzli a po rozłożeniu staje się podwójnym stojakiem. Jeśli poznaliście już nasze supermiękkie gąbeczki - to ucieszy Was widok jej również tutaj :) Dopasowana kolorystycznie do zestawu dopełni całości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl