O firmie

KONTAKT

O FIRMIE:

WITAMY SERDECZNIE W NASZYM SKLEPIE!

Jesteśmy firmą prowadzącą sprzedaż akcesoriów do stylizacji oczu od kilku lat - zarówno na rynku detalicznym jak i hurtowym.

CO NAS WYRÓŻNIA?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Bardzo ważny jest dla nas kontakt z Tobą. To dzięki Tobie i Twojemu zadowoleniu nasz sklep może istnieć. Zapewniamy, że dokonamy najwyższych starań by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i satysfakcji. Proszę zapoznaj się z "zasadami naszego sklepu”, aby Twój zakup i transakcja nie budziły wątpliwości oraz były jasne, przejrzyste i satysfakcjonujące!

DOSKONAŁA JAKOŚĆ I NISKIE CENY

Czas jaki spędziliśmy na poszukiwaniach produktu i odpowiednich dostawców zaowocował wysoką jakością produktu w rozsądnej cenie. Przy negocjowaniu przez nas cen - możemy Ci zaproponować akcesoria w dużo niższych cenach.

STAŁY KONTAKT I DOSTĘP DO ZAMÓWIENIA

Dzięki stworzonej infolinii pozostajemy w ciągłym kontakcie mailowym/telefonicznym z Tobą. Nie musisz się martwić - co, kiedy i za ile kupiłeś, bowiem nasz system informacji elektronicznej na bieżąco informuje Cię o postępie w realizacji zamówienia.

GWARANCJA i BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie basze produkty są nowe i nieużywane. Są objęte gwarancją 12 miesięcy i posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki czemu masz pewność, że Twój gadżet kupujesz z pewnego źródła.

W RAZIE DODATKOWYCH PYTAŃ ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

mobile: 506600630

e-mail: sklep@manylashes.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl